خرید ترو اسمایل دو فک درجه یک خمیر سفید
خرید ترو اسمایل درجه یک (2 عدد خمیر خالی)

این زیبایی به نام های اسنپ اسمایل یا ترو اسمایل و سو اسمایل شناخته میشوند این نوع پلاک موقت یعتی از روی دندان شما خارج میشود درست همانند دندان مصنوعی منتها با قیمت بسیار ارزان که امروز میخواهیم رازهای این محصول را فاش نماییم پس تا اخر مقاله با ما همراه باشید.

 

لمينت متحرک دندان یا کامپوزیت موقت دندان اسنپ اسمایل

 

کامپوزیت متحرک دندان چیست :

یکی از جدید ترین خدمات دندانپزشکی است که به خاطر ارزان بودن از بسیار از مواد غذایی ها ه و سریع‌بودن قاب یگری طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده . در این روش از خمیر سیلیکونی برای قالب گیری استفاده می‌شود. که می‌توان به‌راحتی فرم بگیرد این ویژگی‌ها، کامپوزیت اسنپ اسمایل را به یک گزینه مناسب برای زیبایی به دندان بدیل می‌کند.

 

روکش زیبایی متحرک دندان

لمينت متحرک دندان فک بالا یا پایین :

اگر نمیدانید روکش کامپوزیت متحرک دندان چه بالا و چه پایین بستگی به شما دارد که کدام فکر شما قابل رویت برای دیگران است که معمولا برای بیشتر افراد چه مردم چه زن دندان فک بالای انها وقتی صحبت میکنند بیشتر در دید میباشد پس این دسته باید  برای فک بالا را لمینت متحرک دندان را قالب گیری کنند البته چون این محصول متحرک میباشد بهتر است یک فک را لمینت کنید و به مرور که عادت کردید از دو فک استفاده نمایید

 

 

قیمت اسنپ آن اسمایل چند است

 

قیمت اسنپ آن اسمایل چند است :

م این سوالی است که با دیدن آن در فضای مجازی از خود حتما پرسیده اید Snap-On Smile قیمت های متفاوتی دارد که سو اسمایل و ترو اسمایل دوست هزار تومان و اسنپ اسمایل صد هزار تومان قیمت گذاری شده اند اما اسنپ اسمایل اورجینال و اصلی که فقط در مطلب دندانپزشکی ساخته میشوند بالای پنج میلیون تومان هزینه دارند.

 

کامپوزیت لمینت متحرک دندان اسنپ اسمایل

 

Snap-On Smile کجا بخریم :

اسنپ اسمایل کجا بخریم که باید بگوییم این محصول در حال حاظر در داروخانه ها موجود نیست یعنی خرید حضوری نمیتوانید انجام بدهید و فقط باید از فروشگاه های آنلاین ان را خریداری کنید که یکی از آنها سایت رابود است که میتوانید با خیال راحت لمینت موقت دندان را سفارش بدهید و دارای گارانتی است البته اگر احیانا محصول مشکلی داشته باشید یعنی اگر استفاده شود تعویض نمیشود.

 

اسنپ اسمایل رابود

 

فوايد لمينت متحرک دندان :

خرید کامپوزیت متحرک دندان شیراز  مشهد تهران  اسنپ اسمال نیازی به تراشیدن دندان ندارد و قیمت بسیار پایینی هم دادرد مخصوصا نسخه خانگی آن که این دو مزیت باعث شده بسیاری افراد اقدام تهیه محصول نمایند البته در کنار این خصوصیات مثبت معابی هم دارد برای مثال نمیتوانید 24 ساعت از آن استفاده کنید و فقط موقعی که به مهمانی یا مکان مهمی میروید باید از محصول استفاده شود و از همه مهم تر باید شب ها هم استفاده نکنید و از دهان خود خارج کنید.

 

لمینت متحرک دندان اسنپ اسمایل اصلی

 

ایا بدون قالب گیری هم میشود لمینت داشت :

خیر برای رسیدن به این روکش باید ابتدا محصول را خریداری کنید و بعد خودتان در خانه قالب گیری را به صورت مرحله به مرحله انجام بدهید که نسبتا اسان است البته نیاز است که فیلم اموزشی را ببیند و بند این کار را انجام دهید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

2 thoughts on “واقعا لمينت متحرک دندان فک بالا بهتره یا پایین ؟

  1. اشتراک ها: مهدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *